30 sierpnia 2020 r. – 22 Niedziela Zwykła

1. Dziś w naszej parafii na Mszy Św. o godz. 10.00 obchodzimy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

2. Zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.

3. Od jutra, 31 sierpnia, dzieci rocznicowe rozpoczynają próby. Zbiórka o godz. 16.30 na placu św. Jacka.

4. We wtorek, 1 września, w naszym kościele Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Zaborzu i Szkoły Podstawowej Nr 1 w Oświęcimiu o godz. 8.00, a dla uczniów ZSZTS o godz. 9.15 i 11.15.

5. Zapraszamy chłopców powyżej 10 roku życia do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapisy prowadzi ks. Marian. Dziewczęta natomiast zachęcamy do przyłączenia się do scholii parafialnej. Zapisy prowadzi siostra Felicyta.

6. Zapraszamy młodzież klas 8, i starszych z terenu naszej parafii do rozpoczęcia przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zapisy prowadzimy do niedzieli, 13 września br.. Pierwsze spotkanie odbędzie się w tygodniu po 13 września, a jego dokładny termin podamy w najbliższym czasie. Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe są do odbioru dziś po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w następną niedzielę.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota m-ca. W piątek, 4 września, w godzinach porannych odwiedzimy chorych naszej parafii. W tym dniu spowiedź w naszym sanktuarium od godz. 15.00, a o godz. 17.00 Msza św.

8. W sobotę, 5 września, po Mszy św. o godz. 8.00 odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego i Zarządu Stowarzyszenia Czcicieli Wspomożycielki.

9. W następną niedzielę, 6 września, na Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci.

10. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Polecamy nowy numer darmowej gazetki „Dobre Nowiny”.

11. W minionym miesiącu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: Elżbieta Dubiel, Jolanta Wojtasiak, Maciej Pilarski, Janina Gosko i Stanisław Grabowski. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu…