31 maja 2020r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

1. Od 30 maja został zniesiony limit osób w kościele,  natomiast nadal wszyscy wchodzący do świątyni powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz zachować stosowną odległość od inny uczestników liturgii. Komunię św. przyjmujemy „na rękę”.

2. Z dniem 7 czerwca ks. Bp. Ordynariusz znosi dyspensę od uczestnictwa  w niedzielnej i świątecznej mszy św. dla wszystkich osób zdrowych.

3. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy okres Wielkanocny. Przypominamy wszystkim tym, którzy jeszcze nie pojednali się z Bogiem przez wielkanocną spowiedź i nie przyjęli Jezusa w Komunii św. w czasie wielkanocnym, że mogą to jeszcze uczynić do przyszłej niedzieli.

4. Jutro, w drugi dzień „Zielonych Świątek”, obchodzimy Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. w naszym sanktuarium o godz. 7.00, 7.30, 8.00 i 18.00.

5. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą odprawiane w niedzielę o godz. 18.00, a w tygodniu po wieczornej mszy św.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek 5 czerwca w godzinach porannych odwiedziny chorych zgłoszonych telefonicznie. Od godz. 15.00 dyżur spowiedników i o godz. 17.00 dodatkowa msza św.

7. Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką dostępną w naszej parafii. Dzisiejszej niedzieli jest dostępna bezpłatna gazetka ewangelizacyjna „Dobre Nowiny”.