31 października 2021 r. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Modlitwa różańcowa za zmarłych dziś o godz. 17.30. Po niej Msza Święta i nabożeństwo do naszych świętych patronów i św. Jana Bosko. Zapraszamy!
  2. Jutro, 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Są wśród nich znani z imienia i nazwiska błogosławieni i święci, ale także cała rzesza bezimiennych, których do tej chwały wyniósł Pan Bóg. Msze święte jak w każdą niedzielę. We wtorek 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych, których polecamy Bożemu Miłosierdziu. Msze Święte z kazaniem w naszym Sanktuarium o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Intencje z Mszy Św. o godz. 7.30 zostaną odprawione o godz. 8.00. We wtorek po Mszy o godz. 18.00 udamy się na cmentarz parafialny, gdzie przy grobowcu Salezjanów odmówimy różaniec. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.
  3. Plan Mszy Świętych i nabożeństw na cmentarzu parafialnym i komunalnym w dniu 1 i 2 listopada wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  4. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić na różańcu w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00; z kolei za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 17.30 na różańcu, a później odprawimy Mszę Św. o godz. 18.30.
  5. W ubiegła niedzielę ks. Józef Nuckowski zebrał na misje 7315 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek, 5 listopada w godzinach porannych odwiedzimy chorych naszej parafii. W tym dniu spowiedź w naszym sanktuarium od godz. 15.00, o godz. 17.00 Msza św., a po niej wypominki.
  7. W przyszłą niedzielę wspólnota neokatechumenatu rozpocznie w naszej parafii katechezy, które odbędą się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  8. Również w przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć ofiarami do puszek Natalię Komandera, naszą parafiankę, której rodzina zbiera na leczenie po rozległym zawale serca.
  9. W poniedziałek 8 listopada o godz. 18.00 w sali teatralnej odbędzie się spotkanie organizacyjne i próba do Jasełek. Wszystkich chętnych aktorów zapraszamy!
  10. We wtorek 9 listopada o godz. 19.00 odbędzie się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  11. Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny nawiedzając cmentarz, będąc w stanie łaski uświęcającej i przyjmując komunię oraz modląc się w intencjach Ojca Świętego.
  12. Wszystkim parafianom i dobrodziejom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium i ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.