4 kwietnia 2021 r. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto naszej wiary. W tym wyjątkowym dniu Wam, drodzy Parafianie i Goście naszego Sanktuarium, pragniemy złożyć serdeczne życzenia.
Niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”.
Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, pogłębia wiarę, napełnia nadzieją w tych trudnych dla każdego człowieka chwilach, niech rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu.
Zmartwychwstały Chrystus niech udziela wszelkich potrzebnych łask. Życzymy Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy oraz radosnego świętowania w gronie najbliższych.
życzą SALEZJANIE

1. Serdecznie dziękujemy za waszą obecność i modlitwę, dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie zewnętrzne i duchowe do obchodów Wielkiej Nocy, kapłanom sprawującym sakramenty, chórowi za oprawę muzyczną jak i osobom, które ofiarowały trud swojej pracy w przygotowanie naszej świątyni.

2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. jak w każdą niedzielę oraz dodatkowe Msze św. o godz. 15.30 i 17.00.

3. W najbliższym tygodniu świętujemy Oktawę Zmartwychwstania, która zakończy się Świętem Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedziele. Po każdej Mszy św. wieczornej odmawiać będziemy nowennę przygotowującą nas do tego Święta.

4. Pierwsze spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych 8.04.2021 w związku ze stanem epidemicznym zostaje odwołane. Pozostałe spotkania na dzień dzisiejszy pozostają bez zmian.

5. W Poniedziałek Wielkanocny składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.