4 lipca 2021 r. – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym wyjątkowo nie będzie nieszporów.
  2. W okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 7.30. Rozkład Mszy św. w niedziele i święta pozostaje bez zmian.
  3. W tym tygodniu kancelaria parafialna jest nieczynna. W ważnych sprawach, takich jak pogrzeb, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez portiernię szkoły salezjańskiej.
  4. Zachęcamy do udziału w akcji pomocy pogorzelcom z Nowej Białej w powiecie nowotarskim organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi im. „Dzieci Oświęcimia”. Bliższe informacje można znaleźć na plakacie w gablotce parafialnej.
  5. Składamy podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz świeckich misjonarzy wyjeżdżających w lipcu do Ghany. Zebraliśmy kwotę 6.764,- złotych i 100 dolarów. Wszystkim darczyńcom serdeczne „Bóg zapłać”!
  6. W miesiącu czerwcu swoją ziemską pielgrzymkę zakończyli następujący nasi parafianie: Emilia Drewniak, Teresa Cibor, Józef Latko, Danuta Siembab, Henryk Ściesiński. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
  7. Zgodnie z ostatnimi wytycznymi w naszym Sanktuarium może być zajęte 75% dostępnych miejsc. Należy przy tym pamiętać o obowiązku zakładania maseczki wewnątrz Sanktuarium i zachowaniu bezpiecznego dystansu względem innych osób.