5 kwietnia 2020r. – Niedziela Palmowa.

1. Ks. Bp. Ordynariusz na czas trwania epidemii udzielił wszystkim przebywającym ma terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy św. zachęcając wiernych do pozostania w domach i uczestnictwa w modlitwie za pośrednictwem telewizji lub radia. W mszach św. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, przede wszystkim  osoby i rodziny które zmówiły daną  intencję mszy św.

2. Transmisja Mszy Św. online w naszego Sanktuarium o godz. 11.30 na https://www.facebook.com/ParafiaMBWW/

3. Zostają zawieszone wszelkie spotkania, a także inne nabożeństwa takie jak Gorzkie Żale i Droga krzyżowa.

4. Możliwość przystąpienia do spowiedzi w naszej parafii:

– w niedzielę przed każdą mszą św.

– od wielkiego poniedziałku do wielkiej środy

( od 6.50 – 8.00 i od 17.00 – 18.00 ).

W ważnych okolicznościach od poniedziałku do soboty, istnieje też możliwość spowiedzi indywidualnej od poniedziałku do wielkiej soboty w godz. 9.00 – 12.00 po wcześniejszym umówieniu się dzwoniąc na numer tel. 502 833 596

5. Ceremonie Tridum Paschalnego Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty będą sprawowane bez udziału wiernych w Sanktuarium o godz. 18.00 i dostępne online.

W Wielką Sobotę nie będzie święcenia pokarmów – potrawy wielkanocne błogosławi „głowa rodziny” w poranek wielkanocny wg. przedstawianego schematu dostępnego min. na naszej stronie internetowej.

6. Msza św. rezurekcyjna z zastosowaniem obowiązujących rozporządzeń naszym kościele będzie sprawowana o godz. 6.00.

7. W kościele na stojaku z prasą są dostępne następujące bezpłatne czasopisma: Dobre Nowiny i magazyn Don Bosko.