5 MARCA 2023 r. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Rozpoczynamy święty czas rekolekcji. Msze Święte z nauką o godz. 8.00, 18.00 i 20.00 dla zabieganych. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy w godzinach 17.00-18.00 i 19.00-20.00. Program rekolekcji znajduje się na stronie parafii, w gazetkach i w gablotach. W środę składka będzie przeznaczona dla ks. rekolekcjonisty.
  2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30. Droga Krzyżowa w naszym sanktuarium w piątki o godz. 8.30, 17.15 i 19.30.
  3. W każdą I niedzielę miesiąca na zakończenie Mszy św. o godzinie 10.00 udzielamy indywidualnego błogosławieństwa młodzieży.
  4. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy do Brzezinki na Drogę Krzyżową w intencji trzeźwości Narodu. W tym dniu rozpoczniemy też nowennę przed uroczystością św. Józefa, którą będziemy odprawiać na Mszy wieczornej.
  5. W przyszłą niedzielę zbierzemy ofiary do puszek na pomoc Ukrainie i Misjom.
  6. Wspólnota Rodzin św. Józefa z Choczni zaprasza na misterium Drogi Krzyżowej, a Siostry Serafitki na Wieczór Uwielbienia w niedzielę 19 marca. Szczegóły na plakatach.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy naszym wiernym wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Włodzimierz Bogdanowski i Stanisława Majkut. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…