6 LUTEGO 2022 r. – V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś w naszym w Kościele odbywa się wieczysta adoracja, stąd adoracja Najświętszego Sakramentu na Mszach Świętych i popołudniu od godz. 14.00 do wieczornej Eucharystii. Nieszpory o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  2. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.45 spotkanie modlitewne, które poprowadzi Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody.
  3. W czwartek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  4. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, które obchodzone jest jako Światowy Dzień Chorego. W tym dniu będziemy modlić się za osoby objęte cierpieniem i służbę zdrowia. Msza Święta dla chorych z sakramentem namaszczenia odbędzie się w sobotę 12 lutego o godz. 11.00 w naszym sanktuarium. Transmisja Mszy świętej odbędzie się na naszym kanale Youtube. W piątek o godz. 18.30 można też obejrzeć na kanale Youtube transmisję Mszy Św. z katedry w Bielsku-Białej.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się katechezy w naszej parafii, które wygłosi wspólnota Neokatechumenatu z Katowic.
  6. W czwartek za 2 tygodnie, czyli 17 lutego o godz. 19.00 zapraszam do świetlicy parafialnej na spotkanie ustępującej Rady Parafialnej, która dekretem księdza biskupa kończy kadencję 14 lutego. Więcej informacji na temat wyborów w późniejszym terminie.
  7. W miesiącu lutym błogosławimy chorych na Mszach Świętych o godz. 10.00 i 11.30.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. W tym tygodniu odeszli z naszej parafii: Marek Zadęcki i Stanisław Gwóźdź. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…