7 KWIETNIA 2024 r. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

  1. Dziś z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 zapraszamy do sanktuarium na Godzinę Miłosierdzia. Dziś również rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia, który jest zarazem świętem patronalnym Caritas. Za tydzień będziemy obchodzić niedzielę biblijną.
  2. Jutro w poniedziałek przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Składka jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka w Bielsku Białej. W tym dniu będzie można podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka.
  3. W Niedzielę Palmową schola i służba liturgiczna uzbierała na kiermaszu 2300 zł. Bóg zapłać.
  4. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. Wyjazd po sanktuariach Dolnego Śląska w sobotę o godz. 5.00 rano z placu przy naszej szkole.
  6. SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI KIERUJEMY DO: pań z koła misyjnego, Admy i róż różańcowych za sprzedaż paschalików i baranków przez ostatnie niedziele, DZIĘKUJĘ za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego: ks. Krzysztofowi i ks. Mariuszowi z dk. Trungiem, Służbie Liturgicznej, scholi Canticum, chórowi Auxilium, p. Piotrowi – organiście, s. Oldze – zakrystiance, p. Agacie za sprzątanie i dekorowanie Kościoła, kapłanom za spowiedź, wspólnocie Neokatechumenatu i Kręgom Rodzin za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego na czele z ks. Robertem i ks. Leszkiem; DZIĘKUJE również za uświetnienie naszej rezurekcji: orkiestrze miejskiej, paniom i panom niosącym baldachim, sztandary, feretrony i świece, straży miejskiej za dopilnowanie naszego bezpieczeństwa oraz WAM bracia i siostry za obecność, modlitwę, wyrażane życzenia i złożone ofiary.
  7. Dziś po Mszy o godz. 10.00 udzielamy Błogosławieństwa Bożego młodzieży. Zapraszamy również do naszej kawiarenki przygotowanej przez grupy parafialne.
  8. Na czas trwania w radości wielkanocnej przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.