14 LISTOPADA 2021 r. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na różańcu w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.

2. Wspólnota Neokatechumenatu głosi katechezy w naszej parafii, które odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w sanktuarium. Zapraszamy!

3. W czwartek (18.11.) przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki Ruchu Czystych Serc. W tym dniu imieniny obchodzi nasz Ordynariusz ks. bp. Roman Pindel – pamiętajmy o modlitwie w jego intencji i całej diecezji.

4. W najbliższy trzeci piątek miesiąca (19.11.) oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Na końcu Mszy św. wieczornej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Duszpasterstwo Osób Żyjących w Związkach Niesakramentalnych zaprasza na Mszę Św. do parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu w następną niedzielę (21.11.). Msza zostanie odprawiona w dolnym kościele o godz. 15.00.

6. Jako salezjanie zapraszamy Was, drodzy parafianie, do wypełnienia ankiety internetowej, dotyczącej naszej salezjańskiej posługi wobec Was. Ankieta ta pomoże nam lepiej przygotować się do Kapituły Inspektorialnej, którą będziemy przeżywać w kwietniu przyszłego roku. Ankietę można znaleźć na naszej stronie internetowej i na facebooku. Wasz głos jest dla nas cenny. Dziękujemy za współpracę.

7. Intencje mszalne za śp. ks. Jacka Jurczyńskiego i śp. Jana Mańdę również w tym tygodniu do soboty włącznie zostaną odprawione poza sanktuarium.

8. W ubiegłą niedzielę uzbieraliśmy do puszek na leczenie Natalii Komandery kwotę 7038,- zł . Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc. Bóg zapłać!

9. W przyszłą niedzielę składka będzie zbierana na cele inwestycyjne w naszym sanktuarium.

10. Wszystkim parafianom i dobrodziejom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium oraz za ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej.

11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.