7 LISTOPADA 2021 r. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić na różańcu w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00; z kolei za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będziemy się modlić w ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 17.30 na różańcu, a po nim odprawimy Mszę Św. w ich intencji o godz. 18.30. Przez cały listopad możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych, nawiedzając cmentarz, będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjmując komunię i modląc się w intencjach Ojca Świętego.
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 w sali teatralnej odbędzie się spotkanie organizacyjne i I próba do Jasełek. Wszystkich chętnych aktorów zapraszamy!
 3. We wtorek o godz. 19.00 Msza święta z modlitwą o uzdrowienie w naszym sanktuarium, którą zaanimuje Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody.
 4. W czwartek 11 listopada obchodzimy 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Porządek obchodów w naszym sanktuarium: o godz. 9.30 koncert patriotyczny chóru Auxilium, o godz. 10.00 Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, a po niej parada patriotyczna i uroczystości na pl. Kościuszki, z kolei o godz. 15.30 zapraszamy do salki parafialnej przy placu św. Jacka na wieczór patriotyczny organizowany przez Kręgi Rodzin. Zachęcamy do umieszczenia symboli narodowych na naszych domach w ramach akcji „Wywieś flagę”.
 5. Przez najbliższe 6 tygodni wspólnota Neokatechumenatu rozpocznie w naszej parafii katechezy, które odbędą się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w naszym sanktuarium.
 6. W sobotę o godz. 17.00 w hali lodowej w Oświęcimiu odbędzie się charytatywny mecz hokejowy, aby wesprzeć leczenie Milenki z Bobrka.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10.00 rozpoczniemy drogę synodalną na szczeblu parafialnym. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.
 8. Intencje za śp. Ks. Jacka Jurczyńskiego i śp. Jana Mańdę zostaną do soboty odprawione poza sanktuarium.
 9. Wszystkim parafianom i dobrodziejom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium i ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej. 
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: Andrzej Neuman i Marianna Mydlarz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…