8 MAJA 2022 r. – IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1. Nabożeństwa majowe są odprawiane w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00 oraz przy kapliczkach naszej parafii.
  2. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski; we wtorek o godz. 18.45 spotkanie modlitewne; w środę w naszym sanktuarium wieczysta adoracja po mszy o godz. 8.30 do godz. 17.30 – grafik do zapisania się na adorację dla grup lub indywidualnych osób w znajduje się w zakrystii; w piątek święto założycielki Sióstr Salezjanek – św. Marii Dominiki Mazzarello; w sobotę święto Macieja, apostoła.
  3. Pogrzeb ks. Stanisława Urbańczyka, wieloletniego dyrektora naszej szkoły i wspólnoty odbędzie się w poniedziałek (9.05) w naszym sanktuarium o godz. 10.00 – różaniec; o godz. 10.30 – Msza pogrzebowa i ok. godz. 12.00 odprowadzenie na cmentarz parafialny.
  4. Grafik prób dla dzieci przygotowujących się do I komunii znajduje się na stronie internetowej parafii. W sobotę o godz. 9.00 w kościele – spowiedź dla dzieci i rodziców. W przyszłą niedzielę uroczystość I komunii Świętej o godz. 10.00 dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 oraz o godz. 11.30 dla dzieci ze szkoły na Zaborzu.
  5. W ubiegłą niedzielę młodzież przygotowująca się do ŚDM w Lizbonie uzbierała 7162 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W dniach 27.05-4.06 ks. Andrzej Policht organizuje pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na plakatach.
  7. Przy parafii św. Józefa od sierpnia otwiera się Przedszkole Montessori. Szczegóły na plakacie.
  8. Zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę w sobotę 4 czerwca prowadzone są w zakrystii.
  9. Spotkanie par niesakramentalnych odbędzie się za tydzień o godz. 15.00 w dolnym kościele parafii św. Maksymiliana.
  10. W tym tygodniu odeszli z naszej parafii: ks. Stanisław Urbańczyk i Czesława Sporysz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…