8 marca 2020r. – 2 Niedziela Wielkiego Postu.

1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie rekolekcjonistę ks. Jacka Pędziwiatra – Redaktora „Gościa Niedzielnego” i radia  Anioł Beskidów. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy będą o godz. 8.00, 18.00 i 20.00.

W czasie rekolekcji od godz. 17.00 – 17.50 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty w wyznaczonych godzinach. Jednocześnie informujemy że w czasie nauk rekolekcyjnych nie będzie dyżuru spowiednika.

Szczegółowy rozkład rekolekcji jest dostępny na plakatach w gablotkach, w gazetce parafialnej i na naszej stronie internetowej.

2. Dziś „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym o godz. 17.30.

3. W najbliższy wtorek 10 marca zapraszamy po mszy św. o godz. 18.00 na otwarte spotkanie modlitewne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji.

4. Do niedzieli palmowej przy ołtarzu św. Józefa znajduje się  skarbonka na  jałmużnę wielkopostną która zostanie przekazana na misje salezjańskie w Gambii.

5. W sobotę 14 marca odbędzie się droga krzyżowa w intencji trzeźwości Narodu Polskiego. Rozpoczęcie przy Bramie Śmierci Obozu Koncentracyjnego w Brzezince, po czy nastąpi przejście do kościoła św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu.

6. Zapraszamy na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę z Hałcnowa do Łagiewnik która odbędzie się w dniach od 30 kwietnia do 3 maja. Szczegółowe informacje odnośnie zapisów  znajdują się na plakacie w gablotce przed kościołem.

7. Dzisiejszej niedzieli jest dostępny bezpłatny magazyn „Don Bosko” przeznaczony dla rodziców wychowujących dzieci i nauczycieli.