8 STYCZNIA 2023 r. – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Od poniedziałku po Niedzieli Chrztu Pańskiego rozpoczynamy okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej. Dziś nieszpory o godz. 18.00. Również dziś w Oświęcimskim Centrum Kultury o godz. 17.00 odbędzie się Gala Nagrody Świętego Maksymiliana.

2. Kalendarz liturgiczny:

– w sobotę – obchodzimy dzień migranta i uchodźcy.

3. W sobotę Apostolstwo Kobiet zaprasza Panie na warsztaty pt. „Apokalipsa – księga miłosierdzia” z p. Marią Miduch. Szczegóły na plakatach. W gablocie znajduje się podziękowanie Apostolstwu Kobiet i naszej parafii za akcję „Paczuszka dla maluszka” na rzecz Domu Matki i Dziecka w Bielsku-Białej.

4. Rezerwacji miejsc na Jasełka Salezjańskie można dokonać telefonicznie lub mailowo. Szczegóły na stronie parafii i na plakatach.

5. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy w tygodniu o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 10.00. Szczegóły kolędy i aktualny jej grafik można znaleźć na stronie parafii, w gazetce i w gablotach.

6. W środę o godz. 18.00 w OCK odbędzie się koncert kolęd. Szczegóły na plakatach.

7. W zakrystii można jeszcze nabyć nasze kalendarze parafialne.

8. W piątek młodzież z naszego oratorium uzbierała na wyjazd do Lizbony 8327 zł.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej (dziś w czasopiśmie Niedziela znajduje się dodatek o śp. papieżu seniorze Benedykcie XVI), dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Marianna Pasternak, Andrzej Majkut i Piotr Miłoń. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…