9 lutego 2020r. – 5 Niedziela Zwykła.

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

2. W najbliższy wtorek 11 lutego zapraszamy do naszego kościoła na „Wieczór miłosierdzia”. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00 a potem nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie prowadzone przez ks. Przemysława Sawę i SECIM.

3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w naszej parafii odbędzie się w  najbliższą środę 12 lutego o godz. 17.55 w kościele. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci z klas trzecich będzie miało miejsce w niedzielę 16 lutego  na mszy św. o godz. 11.30.

4. Parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu w dniach od 13-15 marca br. organizuje warsztaty muzyki liturgicznej pod hasłem: „Źródło Życia”. Szczegółowy program i informacje odnoście zapisów znajduje się na plakatach.

5. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym Sanktuarium.