9 STYCZNIA 2022 r. – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.
  2. We wtorek o godz. 19.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie prowadzona przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody. W piątek obchodzimy dzień migranta i uchodźcy.
  3. W sobotę (15.01) o godz. 17.30 zapraszamy wszystkie grupy parafialne i rodziny na rodzinne kolędowanie do świetlicy przy parafii.
  4. Salezjańskie Jasełka będą jeszcze wystawiane 15,16 i 31 stycznia o godz. 16.00. Rezerwacji miejsc można dokonać jedynie telefonicznie lub mailowo. Szczegóły na plakatach i na stronie parafii.
  5. Z wizytą duszpasterską do zgłoszonych rodzin udadzą się kapłani od najbliższego tygodnia do końca stycznia po wcześniejszym ustaleniu terminu. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Świętą z błogosławieństwem kolędowym o godz. 18.00:

W poniedziałek 10.01 – mieszkańców ulic: Jagiełły (od rynku do obwodnicy), Klasztorna, Królowej Jadwigi, Ks. Andrzeja Knycza, Mickiewicza, Mikołajska, Parkowa, Piastowska, Plac Słoneczny, Podstawie, Przeczna, Rynek Główny, Sienkiewicza, Św. Jana Bosko.

Wtorek 11.01mieszkańców ulic: (domy jednorodzinne):  11 Listopada, Chełmońskiego, Gajowa, Kossaka, Krzemieńczyka, Malczewskiego, Nad Młynówką Św. Barbary, Sadowa, Willowa, Zagrodowa.

Środa 12.01- mieszkańców ulic: (bloki): 11 Listopada, Nad Młynówką, Sadowa, Zagrodowa.

Czwartek 13. 01- mieszkańców ulic: Ceglana, Głogowa, Jagiełły (od obwodnicy do ul. Kamieniec), Kamieniec, Kościelecka, Łęgowa, Pod Olszyną, Nowe Stawy, Zajazdowa

Piątek 14.01 – mieszkańców ulic: Adolfin, Beskidzka, Kamienna, Kolista, Za Sołą, Zerwisko.

• Salezjanie prowincji krakowskiej pragną podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w ankiecie przygotowującą naszą Kapitułę Inspektorialną w tym roku i podzieliły się swoimi sugestiami i refleksjami dotyczącymi naszej salezjańskiej pracy. Wasz głos się liczy. Natomiast refleksjami dotyczącymi Synodu można podzielić się w formie elektronicznej na naszej stronie parafialnej i diecezjalnej oraz wrzucając swój głos do urny przy gazetach w Kościele.
  • Dziękuję z całego serca Różom Różańcowym, Kołu Misyjnemu i stowarzyszeniu Maryi Wspomożycielki za adwentową pomoc w rozprowadzaniu świec, opłatków i kalendarzy.
  • Młodzież przygotowująca się do ŚDM uzbierała w czwartek na kiermaszu 5941,86 zł. Bóg zapłać.
  • Podczas naszego jubileuszu parafialnego w miesiącu styczniu błogosławimy dzieci na Mszach o godz. 10.00 i 11.30.
  • Za tydzień w niedziele (16.01) będziemy gościć Księdza Biskupa Ordynariusza Romana Pindla w ramach wizytacji kanonicznej w naszej parafii. Rozpocznie się ona przywitaniem ks. Biskupa o godz. 9.30 w drzwiach Kościoła. Następnie Msza o godz. 10.00, na którą zapraszamy rodziny, które pragną pomodlić się za swoich zmarłych. O godz. 11.30 Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Biskup i nią szczególnie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na wzajemne błogosławieństwo oraz tegorocznych jubilatów świętujących 25 i 50 lat małżeństwa.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.