Sierpniowy „żar” przy Sanktuarium

Wydawało się, że tegoroczne wakacje nie zaskoczą nas już niczym prócz ryzykiem choroby, albo przymusowego pozostawania w domu. A jednak. W salezjańskim ogrodzie obok oświęcimskiego Sanktuarium, najmłodsi parafianie – ministranci, lektorzy oraz schola dziewczęca – zorganizowali wspólne posiedzenie przy kiełbasce i ziemniaczkach z ogniska.

Tym co skupiło sanktuaryjną młodzież była przede wszystkim chęć aktywnego spędzenia wspólnego czasu. Przy grach i zabawach przygotowanych przez najstarszych wśród nich, radośnie przeżyliśmy większość wtorkowego spotkania 18.08.2020 r.

Dziękując również za obecność niektórym rodzicom chciałoby się powiedzieć „chcemy więcej”. Jak faktycznie było? Zobaczcie sami.

Tekst: ks. Marian Gruszczyk SDB

Zdj.: ks. Ryszard Szymeczko SDB