KOLĘDA 2024

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy po Nowym Roku (od 2 stycznia) od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty o godz. 10.00. Plan wizyty duszpasterskiej będzie aktualizowany na najbliższy tydzień zawsze na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

Co należy przygotować na „kolędę” ?….

1. Stół nakryty białym obrusem a na stole: krzyż, zapalona świeca, woda święcona, kropidło i Pismo Święte z zaznaczonym fragmentem Ewangelii o narodzeniu Jezusa.

2. Dzieci i młodzież zeszyty z katechezy, a młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania dodatkowo tzw. „indeks”.

3. Będziemy wdzięczni jeżeli ktoś z domowników będzie czekał w drzwiach domu lub mieszkania oraz wskaże drogę do kolejnego mieszkania.

4. Gdyby ktoś z jakiegoś powodu (choroby czy wyjazdu) nie mógłby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską, a wyraża takie pragnienie, to proszę napisać maila (sanktuarium.oswiecim@gmail.com) lub SMS (502 833 596) z podaniem imienia i nazwiska oraz ulicy i nr domu lub mieszkania, a wtedy odwiedzimy po wspólnym ustaleniu terminu.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2024kliknij w grafik