Niedziela 29 marca 2020r.

W najbliższą niedzielę 29 marca 2020 nadal obowiązuje dyspensa od uczestnictwa na niedzielnej mszy św. dla wszystkich wiernych przebywających na terenie naszej diecezji. Ks Bp. Ordynariusz zachęca do pozostania w domach i uczestnictwa w mszy św. za pośrednictwem radia lub telewizji.

W naszym Sanktuarium będą odprawiane wszystkie intencje mszalne według niedzielnego porządku nabożeństw. Zgodnie z aktualnym zarządzeniem we mszy św. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, dlatego prosimy by osoby zamawiające intencję zgłosiły się do zakrystii 10 minut przed rozpoczęciem celebracji.

Komunię św. zgodnie z zaleceniem przyjmujemy „na rękę”, a znak pokoju przekazujemy przez ukłon głowy.

Możliwość przystąpienia do spowiedzi:

– w niedzielę przed każdą mszą św.

– od poniedziałku do soboty ( od 6.50 – 8.00 i od 17.30 – 18.00 )

Prosimy nie odkładać spowiedzi świątecznej na ostanie dni. Dyżur w ramach „stałego konfesjonału” jest zawieszony.

W szczególnych przypadkach istnieje też możliwość indywidualnej spowiedzi od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 12.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym dzwoniąc na numer 502 833 596.

Planowane w dniu 3 kwietnia 2020r. odwiedziny chorych są odwołane!

Ze względu na stan epidemii udamy się tylko i wyłącznie do chorych w „poważnej potrzebie – czyli zagrożenia życia” zgłoszonych telefonicznie.

Zgłoszenia chorych można dokonać dzwoniąc na numer tel. 33 842 29 19 lub 502 833 596.