1 PAŹDZIERNIKA 2023 r. – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś różaniec za zmarłych w wypominkach rocznych o godz. 18.00 i Msza w ich intencji.
  2. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium w tygodniu o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00. Dziś też modlitwą wspieramy Synodalną Drogę Kościoła, której I sesja odbędzie się w środę 4 października.
  3. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,

w środę –  wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,

w sobotę – wspomnienie NMP Różańcowej.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy się  modlić o nowe powołania do naszej Rodziny. Z okazji pierwszego piątku miesiąca oddamy część Najświętszemu Sercu Jezusa po Mszy o godz. 8.00 i w czasie różańca o godz. 17.30. W piątek dodatkowa Msza Święta o godz. 17.00. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy wieczornej. Do chorych udamy się w piątek 13.10 w ramach misji parafialnych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. W sobotę o godz. 7.45 medytacją rozpoczniemy nabożeństwo I sobót miesiąca, o godz. 8.00 Msza z kazaniem i różaniec.

5. W dniach 28-29 października Salezjanie organizują I Oświęcimski Festiwal Gospel dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na warsztaty i koncert można dokonać poprzez formularz dostępny na plakatach i na stronie parafii. Zapraszamy!

6. Od poniedziałku wznawiamy działalność naszej Poradni Rodzinnej. Szczegóły na plakatach i na stronie parafii.

7. Przy gazetach można zabrać kartki na wypominki, które wypełnione proszę składać w zakrystii lub kancelarii.

8. W dniach 7-13 października nasza diecezja będzie przeżywać peregrynację relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. W dekanacie oświęcimskim będzie to w poniedziałek 9.10 w parafii św. Maksymiliana o godz. 17.30.

9. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z programem Misji Parafialnych, które odbędą się w naszej parafii od przyszłej niedzieli. Plan misji jest na stronie parafii i w gablotach. Od jutra rozpoczniemy modlitwę za rodziny naszej parafii przez wstawiennictwo bł. Rodziny Ulmów na Mszach o godz. 8.00 i 18.00.

10. Dziś po Mszy o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy do naszej kawiarenki przygotowanej przez Kręgi Rodzin i Apostolstwo Kobiet.

Msza o godz. 10.00 – dziś błogosławimy młodzież.