10 października 2021 r. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy.
  2. Z racji dnia papieskiego wolontariusze ze szkoły na Zaborzu zbierają do puszek ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej i ubogiej młodzieży.
  3. Kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, czyli modlitwa i dzielenie się Słowem Bożym odbędzie się w naszym sanktuarium w najbliższy wtorek o godz. 18.45. Więcej informacji na plakatach.
  4. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o 18.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  5. Godziny dyżurów kapłanów w Stałym Konfesjonale są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
  6. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę świętą w najbliższą niedzielę 17 października do parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu w dolnym kościele o godzinie 15.00.
  7. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na inwestycje w naszym sanktuarium. Ostatnio zebraliśmy 8850 zł. Na radio Anioł Beskidów zebrano do puszek 738 zł.
  8. Inspektoria Krakowska rozpoczęła przygotowanie do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 roku. Nasza parafia i oratorium również włącza się w te przygotowania. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem, ale również tych niezdecydowanych, a chcących się formować, zapraszamy na comiesięczne spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się w oratorium, w niedzielę 17 października o godzinie 19.30, czyli po Mszy Świętej dla młodzieży. Szczegóły na facebooku naszego Sanktuarium i Oratorium oraz na plakatach.
  9. W dniu 15.10 obchodzony jest w kościele Dzień Dziecka Utraconego. Szczegóły wydarzeń na stronie diecezji Bielsko-Żywieckiej.
  10. W sobotę 16.10 jest organizowana diecezjalna pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej w intencji trzeźwości.
  11. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  12. Wszystkim parafianom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium i ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.