10 WRZEŚNIA 2023 r. – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00. Rozpoczęliśmy Tydzień Wychowania, zatem pamiętajmy w modlitwie o młodzieży, rodzicach i wychowawcach.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w środę –  wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bp i doktora Kościoła,

w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

w piątek – wspomnienie NMP Bolesnej. Na Mszy o godz. 18.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca,

w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 – uroczystości w Hałcnowie z okazji 30-lecia koronacji figury Matki Bożej.

3. Zapisy na pielgrzymkę małżeństw i rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej na sobotę 16 września można dokonywać w zakrystii jeszcze do jutra.

4. Spotkanie dla rodziców dzieci pragnących się przygotować do I Komunii Świętej odbędzie się za tydzień w niedziele po Mszy o godz. 11.30.

5. Za tydzień taca będzie przeznaczona na spłatę elewacji naszego sanktuarium.

6. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę w najbliższa niedziele o godz. 14.30 do parafii św. Maksymiliana.

7. W dniu 23 września w parafii św. Pawła w Bielsku-Białej odbędzie się Konferencja ku trzeźwości narodu. Szczegóły na plakatach.

8. Dziś po Mszy o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy do naszej kawiarenki przygotowanej przez grupy parafialne.

9. Msza o godz. 10.00 – dziś błogosławimy małżeństwa po tej Mszy.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

11. W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: Łukasz Chowaniec. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…