12 LISTOPADA 2023 r. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Chrześcijanie proszą o modlitwę w intencji pokoju na Bliskim Wschodzie. Wychodząc z kościoła można zabrać ulotki.

2. Wypominki w naszym sanktuarium odmawiamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.

3. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski.

w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. W trzeci piątek miesiąca oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu, koronka w połączeniu z wypominkami przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.30.

w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Jest to dzień imienin ks. bp. Romana Pindla – pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego i całej diecezji.

4. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę świętą o godzinie 14:30 w najbliższą niedzielę 19 listopada do parafii św.Maksymiliana.

5. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na spłatę elewacji naszego sanktuarium.

6. W niedziele po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy małżonków oraz zapraszamy do kawiarenki przygotowanej przez nasze grupy parafialne.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: św. pamięci Adam Jekiełek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…