16 LIPCA 2023 r. – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w sobotę  – święto św. Magdaleny.

W sobotę o godz. 8.00 będzie Msza św. którą odprawi Ks. Krzysztof Papierz z okazji swoich imienin. Solenizantowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych i wielu łask Bożych w kapłańskim posługiwaniu.

3. Dzisiaj Drużyna Skautów Europy organizuje kiermasz ciast. Serdecznie zapraszamy. Kolejny koncert w ramach „Boskiego Grania”, będzie w najbliższy piątek 21 lipca o godz. 20.00. Wystąpi Studio Wokalne Wojcesing (czyt. wojsing).  Serdecznie zapraszamy.

4. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 błogosławimy osoby chore i cierpiące.

5. Zapraszamy na 21 Andrychowską Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę w dniach od 9 do 14 sierpnia. Zapisy i regulamin pielgrzymki w zakrystii.

6. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek będzie można wesprzeć ks. Sławomira Drapiewskiego, salezjanina pracującego na misjach w Amazonii.

7. Wszystkim parafianom i gościom uczęszczającym do naszego Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, dziękujemy za składane ofiary, życzymy dobrego wypoczynku.

8. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Marcin Piotrowski i Ryszard Guzik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…