17 KWIETNIA 2022 r. – NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

1. Koronkę z nowenną do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  2. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, w które będziemy gościć ks. Andrzeja Polichta, który przeprowadzi niedzielę misyjną i zbierze do puszek ofiary na wsparcie Ukrainy. Za tydzień na uroczystą Mszę i błogosławieństwo o godz. 10.00 zapraszam wszystkich ochrzczonych w roku 1952 i 1997 w naszym Kościele w ramach jubileuszu naszej parafii. W tym dniu też czuwanie przed obrazem Wspomożycielki, które rozpoczniemy godzinkami o godz. 18.00, następnie Msza o godz. 18.30 i różaniec przed Najświętszym Sakramentem, w którym polecimy zmarłych w wypominkach rocznych.
  3. Intencje za zmarłych z rodzin Kotlorz i Paszek oraz Foksów i Gróbków będą odprawione od środy do soboty poza sanktuarium.