17 października 2021 r. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe w naszym Sanktuarium w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o 18.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. Z racji dnia papieskiego uzbieraliśmy na fundusz stypendialny 7335 zł i 25 Euro. Bóg zapłać.
  3. Kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, czyli modlitwa i dzielenie się Słowem Bożym odbędzie się w naszym sanktuarium w najbliższy wtorek o godz. 18.45. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej parafii.
  4. Zarząd Chóru Auxilium ogłasza nabór osób. Próby śpiewu dla mężczyzn we wtorki i piątki o godz. 17.00, a dla kobiet w piątki o godz. 19.00.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek 28 października o godz. 19.00 w świetlicy parafialnej.
  6. Za tydzień będziemy przeżywać niedzielę misyjną. W tym dniu kazania do nas wygłosi ks. Józef Nuckowski, salezjanin pracujący w Bóbrce na Ukrainie i zbierze ofiary do puszek na potrzeby misji. W tym dniu przypada 24 dzień miesiąca, czyli wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych. Czuwanie przed obrazem Wspomożycielki rozpoczniemy o godz. 18.00 Godzinkami ku czci N.M.P., o godz. 18.30 Msza św. w intencji Czcicieli Wspomożycielki Wiernych, grup parafialnych i dobrodziejów, a po niej nabożeństwo maryjne z procesją różańcową po placu św. Jacka. Przewodniczyć naszej modlitwie będzie ks. Paweł Bróż wraz z młodzieżą z naszego oratorium.
  7. W tym tygodniu: w poniedziałek święto św. Łukasza, ewangelisty; w środę wspomnienie św. Jana Kantego, patrona diecezji; w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; w sobotę wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa i patrona Wilamowic.
  8. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Wszystkim parafianom dziękujemy za składane ofiary na cele sanktuarium i ofiarowane modlitwy i uczynki w intencji naszej wspólnoty parafialnej.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  11. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: Stanisław Noworyta i Matylda Brania. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…