17 WRZEŚNIA 2023 r. – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – święto Stanisława Kostki, patrona młodzieży i Polski,

w środę –  wspomnienie świętych męczenników z Wietnamu: Andrzeja, Pawła i towarzyszy,

w czwartek – święto Mateusza, apostoła i ewangelisty,

w sobotę – wspomnienie o. Pio, kapłana.

3. Za tydzień z racji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu będzie można wesprzeć radio diecezjalne Anioł Beskidów. W najbliższą niedzielę rozpocznie się w naszej diecezji Tydzień z Ewangelią pod hasłem: „Słowo Daję”.

4. W przyszłą niedzielę czuwanie w naszym sanktuarium przed obrazem Wspomożycielki, które rozpoczniemy o 18.00 godzinkami ku czci NMP, o godz. 18.30 Msza Święta i procesja różańcowa po placu św. Jacka, a zakończymy słodkim poczęstunkiem. Czuwanie poprowadzą księża proboszczowie z parafianami z Osieka i Głębowic.

5. Sprawozdanie księdza proboszcza na temat inwestycji i spraw duchowych odbędzie w przyszłą niedzielę.

6. Już dziś zapraszamy na Misje Parafialne, które odbędą się w naszej parafii od 8 do 14 października. Plan misji na stronie parafii i w gablotach.

7. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy radców na spotkanie rady parafialnej do świetlicy.

8. Duszpasterstwo osób niewidomych zaprasza na Mszę i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 9.30 do kaplicy Sióstr Szkolnych obok katedry w Bielsku Białej.

9. Dziś po Mszy o godz. 10.00 i 11.30 zapraszamy do naszej kawiarenki przygotowanej przez grupy parafialne.

10. Msza o godz. 10.00 – dziś błogosławimy osoby chore cierpiące.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

12. W tym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: Emilia Książek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…