22 PAŹDZIERNIKA 2023 r. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium w tygodniu o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w naszej Diecezji Rok Świętego Jana Kantego.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa,

we wtorek – czuwanie w naszym sanktuarium przed obrazem Wspomożycielki, które rozpoczniemy o 17.30 godzinkami ku czci NMP, o godz. 18.00 Msza Święta i procesja różańcowa po placu św. Jacka. Ostatnie czuwanie w tym roku poprowadzi ks. Proboszcz z parafianami z Poręby Wielkiej.

w piątek – Apostolstwo Kobiet i Kręgi Rodzin zapraszają na Mszę o godz. 18.00 i spotkanie w kawiarence parafialnej.

w sobotę – święto Świętych Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu ks. Proboszcz odprawi Mszę Świętą imieninową o godz. 8.00.

3. W poniedziałek o godz. 18.30 w kawiarence parafialnej odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące misterium Męki Pańskiej. Zapraszamy chętnych aktorów.

4. W ubiegłą niedzielę zebrano na tacę inwestycyjną 13.811 zł. Bóg zapłać.

5. Jeszcze tylko dziś można się zapisać na I Oświęcimski Festiwal Gospel dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

6. Przy gazetach można zabrać kartki na wypominki, które wypełnione proszę składać w zakrystii lub kancelarii.

7. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza wszystkich Nauczycieli zarówno czynnych jak i emerytowanych na inaugurację roku duszpasterskiego do kościoła św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach w sobotę 28.10 o godz. 10.00. Z kolei duszpasterstwo osób niewidomych zaprasza na Mszę i spotkanie w przyszła niedzielę o godz. 9.30 do kaplicy sióstr obok katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej.

8. Diecezja Bielsko-Żywiecka zaprasza na soboty biblijne, które rozpoczną się już w najbliższą sobotę. Szczegóły i zapisy na stronie diecezji.

9. Msza o godz. 10.00 – dziś błogosławimy wdowców i osoby samotne.

10. Msza o godz. 10.00 i 11.30 – grupy Kręgi Rodzin i Róże Różańcowe zapraszają do naszej kawiarenki.

11. W tym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: Elżbieta Garbarz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…