23 PAŹDZIERNIKA 2022 r. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium w tygodniu o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – czuwanie w naszym sanktuarium, które rozpoczniemy o godz. 17.30 godzinkami do NMP (różaniec w tym dniu będzie po Mszy), o godz. 18.00 Msza Święta i procesja różańcowa po placu św. Jacka oraz słodki poczęstunek. W tym miesiącu czuwanie poprowadzi parafia franciszkańska z Harmęż z proboszczem o. Kazimierzem Malinowskim.

w czwartek – na Mszy o godz. 18.00 pomodlimy się za ks. Stanisława Gołyźniaka z racji 2 rocznicy jego śmierci.

w piątek – święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu spotkanie Apostolstwa Kobiet, które rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00.

3. W przyszłą niedzielę kończąc tydzień misyjny, będziemy gościć ks. Piotra Smolkę, który wygłosi do nas Słowo Boże i zbierze ofiary na cele misyjne.

4. W tylnej części kościoła przy gazetach wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy składać w zakrystii lub kancelarii.

5. Osoby pragnące wziąć udział w Jasełkach Salezjańskich zapraszamy na pierwsze spotkanie i próbę w piątek 4 listopada o godz. 18.30 do sali teatralnej.

6. Duszpasterstwo Osób Niewidomych zaprasza na spotkanie w niedzielę 30.10 o godz. 9.30 do kaplicy Sióstr Szkolnych de Notre Dame obok katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej.

7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 11.061 zł, a do puszek na stypendia dla młodzieży z racji Dnia Papieskiego kwotę 2.842 zł.

8. W niedziele po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy młodzież i studentów oraz zapraszamy do kawiarenki przygotowanej przez nasze grupy parafialne.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Laura Bąk i Czesława Komendera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…