26 LISTOPADA 2023 r. – XXXIV NIEDZIELA – CHRYSTUSA KRÓLA

1. Wypominki w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę o godz. 8.15 pomodlimy się za zmarłych w wypominkach rocznych.
  2. Dziś za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi można uzyskać odpust zupełny.
  3. Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – zapraszamy kręgi rodzin z naszej parafii na Mszę o godz. 18.00 i spotkanie w kawiarence,

w środę – rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP

w czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Andrzej Urbańczyk – dyrektor naszej szkoły, któremu życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych; z racji ostatniego dnia miesiąca będziemy się modlić za dzieci i młodzież oraz wychowawców przez wstawiennictwo św. Jana Bosko.

w przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Z okazji I piątku miesiąca oddamy część Najświętszemu Sercu Jezusa po Mszy o godz. 8.00 i po Mszy Świętej o godz. 17.00. Spowiedź od godz. 15.00 do Mszy wieczornej. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. W I sobotę o godz. 7.45 medytacją rozpoczniemy nabożeństwo I sobót miesiąca.

5. W najbliższą środę zapraszamy dzieci na bal andrzejkowy do oratorium przy naszym sanktuarium. Rozpoczęcie o godzinie 16.00. W programie:  wspólna zabawa, tańce integracyjne i coś słodkiego. Serdecznie zapraszamy!

6. Nasze Oratorium zaprasza na zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę w godz. 16:00-19:00. Ponadto na naszej stronie parafialnej można zapoznać się z pielgrzymkami i wyjazdami dla młodzieży na przyszły rok.

7. W przyszłą niedzielę schola i liturgiczna służba organizują kiermasz świąteczny.

8. Zachęcamy do codziennej adoracji w sanktuarium od 8.30 do 18.00 i zabierania do swoich mieszkań na modlitwę obrazu bł. Rodziny Ulmów.

9. Za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii Świętej na Mszę na godzinę 11.30. W trakcie Mszy świętej będzie poświęcenie medalików dla dzieci.

10. W przyszłą sobotę S. Serafitki zapraszają na wieczór uwielbienia na godz. 19.00.

11. W ubiegłą niedzielę na spłatę naszych inwestycji zebraliśmy 13.190 zł.

12. Dziś na Mszy o godz. 10.00 błogosławimy wdowców i osoby samotne, a po Mszach o godz. 10.00 i 11.30 – Kręgi Rodzin i Róże Różańcowe zapraszają do naszej kawiarenki.

13. Godziny otwarcia naszej Poradni Rodzinnej można znaleźć na stronie parafii, jak również formularze zapisu na Mszę Wieczystą przy stojaku na gazety.

14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

15. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Helena Noworyta i Robert Ciżbok. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…