3 LIPCA 2022 r. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.
  2. W środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  3. W I czwartek – będziemy się modlić o nowe powołania do służby kapłańskie, zakonne i misyjne;
  4. W piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;
  5. Z racji przypadającego w tym tygodniu święta Matki Bożej Uzdrowienia Chorych zapraszamy wszystkich osoby chore i cierpiące na Mszę Świętą z sakramentem namaszczenia chorych w sobotę o godz. 10.00 w naszym sanktuarium.
  6. Zapraszamy do uczestnictwa w koncertach Boskiego Grania, które będą odbywały się na placu św. Jacka w piątki od 8 lipca do 2 września o godz. 20.00. W ten piątek wystąpi młodzież z Oratorium przygotowująca się do ŚDM w Lizbonie. Więcej informacji będziemy podawali na stronie salezjanieoswiecim.pl oraz na Facebooku Salezjanie Oświęcim.
  7. W związku z wyjazdem salezjanów na turnusy wakacyjne w najbliższym tygodniu intencje mszy świętych gregoriańskich za śp. Mieczysława Ćwiklickiego, śp. Kamila Kubiczka i śp. Zbigniewa Świerkota zostaną odprawione poza sanktuarium.
  8. W ramach jubileuszu naszej parafii w tym miesiącu błogosławimy osoby powołane do służby Bożej na Mszach o godz. 10.00 i 11.30.