3 WRZEŚNIA 2023 r. – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 18.00. Zapraszamy!
  2. Kalendarz liturgiczny:

w czwartek – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika. Jest to zarazem I czwartek miesiąca, a więc modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

w piątek – święto Narodzenia NMP.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Wychowania. W Istebnej są organizowane Dożynki Diecezjalne. Więcej informacji na plakatach.

3. Rok szkolny i katechetyczny rozpoczniemy Eucharystią w intencji dzieci i młodzieży oraz wychowawców w poniedziałek. O godz. 8.00 Msza w sanktuarium dla Szkoły Podstawowej nr 1 i o godz. 8.00 Msza w szkole dla SP w Zaborzu, a dla ZSTS w sanktuarium o godz. 9.30 i 11.00.

4. W najbliższy I czwartek miesiąca zapraszamy cała liturgiczną służbę ołtarza wraz z rodzicami na Mszę świętą na godzinę 18.00 a po Niej na spotkanie do salki parafialnej.

5. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na pielgrzymkę do Medjugorie we wtorek po Mszy wieczornej w salce parafialnej (ok. godz. 18.30), wtedy należy dokonać resztę wpłaty.

6. Wyjazd na pielgrzymkę związaną z beatyfikację rodziny Ulmów w sobotę 9 września. Zbiórka o 6:15 przy sanktuarium.

7. Zapisy na Diecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 16 września można dokonywać w zakrystii.

8. Po wakacjach kancelaria będzie otwarta w poniedziałki i w czwartki w godzinach 9.00-10.30 i 16.00-17.45. Od 1 września numer telefonu do naszej parafii i kancelarii pozostaje tylko komórkowy ( 502 833 596). Stacjonarny numer uległ awarii.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.30 rozpoczynamy program skierowany dla dzieci i rodziców pt. „Niedziela ze skarbami”.

10. Od przyszłej niedzieli wznawiamy naszą kawiarenkę po Mszach o godz. 10.00 i 11.30.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy naszym wiernym wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.