5 CZERWCA 2022 r. – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 18.00, a w tygodniu po mszy wieczornej.
  2. W poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła. Do puszki będzie można wesprzeć Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej; we wtorek – spotkanie modlitewne po mszy wieczornej, które poprowadzi Szkoła Ewangelizacji; w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  3. Wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy rozpocznie się w sobotę o godz. 5.00 rano na placu św. Jacka. Z tej racji zachęcamy do indywidualnej pielgrzymki Apostolatu Margaretek do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę. Szczegółowy plan tej pielgrzymki na plakacie.
  4. Państwowa Szkoła Muzyczna w Oświęcimiu rozpoczyna nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na stronie szkoły.
  5. W dniach od 20 czerwca do 18 lipca w kościele św. Maksymiliana w Oświęcimiu odbędzie się 5 koncertów organowych. Szczegóły na plakacie.
  6. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie rady parafialnej w naszej świetlicy.
  7. Za tydzień taca będzie przeznaczona na inwestycje w naszym sanktuarium i zostanie przekazane kilka informacji na ten temat.
  8. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Antoniego zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 14.00 przy przedszkolu samorządowym im. Treflika w Zaborzu.
  9. W tym miesiącu na Mszach o godz. 10.00 i 11.30 błogosławimy grupy parafialne, które od przyszłej niedzieli  zapraszają do kawiarenki w salce parafialnej.
  10. Dziękujemy za ofiarowane modlitwy i składane ofiary materialne. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.