7 MAJA 2023 r. – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00 oraz przy kapliczkach naszej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny:

W poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. Od dziś poprzez formularz na stronie naszej parafii można umówić się na spotkanie z radcą prawnym, psychologiem – kapłanem, pedagogiem i doradcą rodzinnym w powstałej Poradni Rodzinnej przy naszej parafii. Porady są darmowe i dotyczą spraw rodziny i małżeństwa. Wejście do Poradni od strony kancelarii.

4 W czwartek w naszym sanktuarium odbędzie się wieczysta adoracja, która potrwa od godz. 8.30 do godz. 17.30. Chętnych prosimy o zapisy na stoliku przy gazetach.

5. Apostolstwo Kobiet zaprasza w piątek na Mszę o godz. 18:00 i spotkanie do kawiarenki.

6. W sobotę w godzinach 14.00-20.00 odbędzie się na boiskach Zespołu Szkół Salezjańskich Piknik Rodzinny. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy całe rodziny!

7. W gablotach i na stronie parafii można znaleźć informacje o organizowanych pielgrzymkach: w październiku do Medjugorje i do Warszawy w dniach 9-10 czerwca.

8. W ubiegłą niedzielę na radio Anioł Beskidów zebraliśmy 650 zł.

9. Na Mszy o godz. 10.00 udzielamy indywidualnego błogosławieństwa młodzieży. Zapraszamy również do naszej kawiarenki przygotowanej przez grupy parafialne po Mszy o godz. 10.00 i 11.30.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

11. W tym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: Marek Pułkownik. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…