7 STYCZNIA 2024 r. – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Zapraszamy dziś na koncert kolęd i pastorałek do naszego sanktuarium organizowany przez Miasto i Gminę Oświęcim o godz. 16.30 i na galę wręczenia nagrody św. Maksymiliana do OCK-u o godz. 17.00, gdzie jest nominowana nasza parafianka Jolanta Zapała.
  2. Od jutra rozpoczynamy okres zwykły w Kościele, ale tradycyjnie podtrzymujemy atmosferę Bożego Narodzenia do 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego.
  3. Aktualny rozkład wizyty duszpasterskiej jest dostępny na stronie parafii, w gablotach i w gazetce.
  4. Za tydzień o godz. 16.00 odbędzie się premiera Salezjańskich Jasełek. Rezerwacji miejsc można dokonać mailowo. Szczegóły na stronie parafii i na plakatach.
  5. Na plakatach można zapoznać się z ofertą wydarzeń religijnych i kulturalnych.
  6. Na stronie parafii i w gablotach można znaleźć informację na temat pielgrzymki do Grecji pod koniec czerwca.
  7. Od poniedziałku wznawiamy posługę w stałym konfesjonale i w poradni rodzinnej, a za tydzień w kawiarence parafialnej.
  8. Czytamy o godz. 10.00: Dziś błogosławimy młodzież po tej Mszy Świętej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za składane ofiary i życzymy wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.
  10. W tym tygodniu odeszli z naszej parafii do wieczności: Andrzej Wcisło i Bartosz Kołodziejczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…