9 KWIETNIA 2023 r. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Nowennę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać codziennie podczas wieczornej Mszy Świętej. W przyszłą niedzielę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach po Koronce do Miłosierdzia Bożego nasz biskup ordynariusz będzie przewodniczył Eucharystii o godz. 16.00.
  2. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza na Mszę w najbliższą niedzielę o godz. 14.30 do dolnego kościoła parafii św. Maksymiliana.
  3. W piątek 14 kwietnia jest obchodzone Święto Chrztu Polski również jako święto państwowe. Mszę za naszą Ojczyznę odprawimy o godz. 18.00. Zachęcamy do wywieszenia flagi narodowej w tym dniu. W piątek również o godz. 19.00 w kościele Sióstr Serafitek odbędzie się Droga Światła.
  4. Apostolstwo Kobiet zaprasza w sobotę do kawiarenki o godz. 10.00 na warsztaty biblijne „Apokalipsa – księga miłosierdzia”.
  5. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Józef Charyton i Paweł Boduch. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…